SOĞUK LİPOLİZ

Soğuk Lipoliz

Bölgesel Zayıflamada Son Sistem

Liposuction ameliyatına rakip Zayıflamada Uluslar arası Son teknoloji,
Yağ hücrelerini parçalamada en hızlı, en basit, en güvenli yöntemi kullanır, bu işlem esnasında diğer dokulara zarar vermez,
Çok kısa sürede vücut yapısındaki değişiklikler izlenebilir 
Tek seansta 5-15cm bölgesel incelme, 
Uygulama sonrasında ciltte kalıcı iz bırakmaz, uygulama son derece konforludur, 
İstenen bölgeye uygulanabilir, elastiktir. 

Soğuk Lipoliz Nedir?

Cryo-lipoliz ( Soğuk lipoliz ) yağ hücrelerini dondurarak onların işlevsiz hale gelmesini sağlayan kontrollü ve bölgesel bir cilt soğutma yöntemidir. Cryolipoliz ( Soğuk lipoliz ) cihazı ile yağ hücreleri hedef alınarak yağ tabakasının bulunduğu bölgeler soğuk aracılığıyla parçalanır. Yağ hücreleri soğuğun etkisiyle daralıp büzülünce lenfatik sistem tarafından vücuttan atılır. 
Cerrahi müdahale gerektirmeyen bir uygulamadır. Tedavi esnasında 8’e 12 cm boyutunda disk şeklinde bir cihaz doğrudan cilde uygulanır. Bu cihaz uygulama bölgesine yerleştirildikten hemen sonra aktif olarak çalışmaya başlar ve etkisini giderek arttırır. Cihaz yerleştirildikten 5 ila 20 dk içersinde 4 derece soğuklukta yağ parçalayıcı etkisini göstermeye başlar. Diğer dokulara zarar vermez. Yağ hücrelerinin ölmesini sağlar. Ölü yağ hücreleri vücuttan atılır ve yağ tabakasında incelme olur. Sinirler, kas dokusu ve kemiklerin etrafındaki yağ dokusunu azaltan zararsız bir uygulamadır. Yağ tabakasının yoğun olarak bulunduğu bölgelerde daha etkilidir.

Ücretsiz bilgi almanız için sizi arayalım!