• Kaş kalıcı makyaj uygulaması seyrelmiş veya dökülmüş olan kaşlarınızı daha gür gösterebilir, bozuk kaş şeklinizi, kaş vurgulaması yaparak güzel bir görünüm sağlayabilir. Bu yöntemle kaş yoğunluğunuzu artırabilir veya çeşitli nedenlerle kaşı tamamen dökülmüş kişilere kaş yapılabilir.

  • Kalıcı makyaj yöntemi sayesinde hiç kaşı olmayan kişilere kaş kılı görünümü verilerek gerçek kaş görüntüsü sağlanabilir. Yüz ifademizi net bir şekilde belirtmemizi sağlayan kaşlar, kalıcı makyaj sayesinde muhteşem bir görünüme kavuşur. Kalıcı makyaj konusunda profesyonel deneyime ve kalıcı makyaj sertifikasına sahip salonumuzla iletişime geçip sizler de kalıcı makyaj kaş kontur avantajlarından yararlanabilirsiniz.

  • Kaş ve eye liner uygulama sonrasında kalıcı makyajın yapıldığı ilk gün ve onu takip eden birkaç gün süreyle renk çok koyu görünür. Bu geçici bir durumdur ve kalıcı makyajın başarılı olmadığını düşündürebilir.Kalıcı makyajın cilt içinde tam olarak olgunlaşması iki hafta kadar sürer. 15 gün ile 1 ay arasında bir süre içinde renk istenilen haline kavuşur.Kalıcı Makyaj Kaş Teknikleri

Kalıcı makyaj kaş yapımında kullandığımız üç teknik vardır. İlk olarak kaş tasarımı yapıldıktan sonra tasarım kalıcı makyaj boyası ile tamamı boyanmasıdır. İkinci kalıcı makyaj kaş tekniği ise kıl tekniği dediğimiz yöntemdir. Kaş tasarımı çizildikten sonra sanki kaş kılı varmış gibi bir hava vermek için incecik kıl şekilleri çizilmesidir. Son olarak kalıcı makyaj kaş tekniğimiz, kaş tasarımı yapıldıktan sonra kaş tasarımı bölgesini kalıcı makyaj boyası ile gölgelendirme işlemidir. Bu kalıcı makyaj tekniği çok hafif olarak uygulanır. Kalıcı makyaj uygulaması sırasında kullandığımız bu teknikler sayesinde daha natürel kaş yapısına kavuşursunuz. Eksik olan kaş bölgesine hafif bir kalıcı makyaj kaş kontürü uygulaması ile düzeltmemiz mümkündür. Kalıcı makyaj kaş uygulamalarımızı yakından görmeniz ve daha detaylı bilgi sahibi maksadıyla sizleri de salonumuz da görmekten mutluluk duyarız.


Kalıcı makyaj kaş uygulamasında kullanılan boyalar alerji yapar mı?

Kalıcı makyaj uygulamasında kullandığımız boyalar dünya standartlarında üretilmiş patenli ve bir çok alerjik test tahlillerinden geçmiş Amerikan firması olan Evolution tarafından üretilmiş kalıcı makyaj boyalarıdır. Kullandığımız kalıcı makyaj kaş da kullanılan boyaları alerjisi olan kişiler tarafından da kullanılabilir hale getirilmiş kimyasal içermeyen doğal pigmentlerden elde edilmiş nötr boyalardır. Profesyonel kaş kontürü, kalıcı kaş ve kalıcı makyaj kaş kontürü salonumuzda yapılmaktadır.


Sizi Arayalım

Ücretsiz bilgi almanız için sizi arayalım!