Eyeliner Kalıcı Makyaj
  • Eyeliner kalıcı makyaj uygulaması sayesinde fazla büyük gözleri normalleştirebilir, bitişik olan gözleri daha ayrı gösterebilir, küçük görünümlü olan gözleri daha büyük gösterebilir ve iddiasız olan gözlerinizi çekici ve estetik görünüme kavuşturabilirsiniz.
     
  • Kaşlarınız büyük ölçüde yüzünüzün ifadesini belirler. Kaşlarınızın aldığı şekil, dışarıdan bakanlara sizin ruh halinizle ilgili ipuçları verir. Yüzünüze uygun renk ve şekildeki kaşlar sizi daha genç gösterir.Eyeliner kalıcı makyaj işlemi sayesinde daha güzel bir görünüme üç ila beş yıl arası kalıcılıkla kavuşmuş olursunuz.
     
  • Eyeliner kalıcı makyaj sizi daha çekici gösterir. Bu sayede göz kalemini beş yıl boyunca kullanmanıza gerek kalmaz. Makyajınızın akma problemi kalmaz. Güzel yapılmış bir eyeliner sizi olduğunuzdan daha dinç ve sağlıklı gösterir. Her şartta doğal ve güzel görünümlü bir makyaja sahip olduğunu bilmek kişinin özgüvenini arttırır. Eyeliner uygulaması ile daha çarpıcı bir ifadeye sahip olunur, kalıcı güzellik elde edilir. Silinebilir eyeliner uygulamasında başarısız olan bayanlarda eyeliner sürekli hale getirilebilir. Aşırı hassas cilt tiplerinde ve makyaj malzemelerine karşı hassasiyet gösterebilen cilt tiplerinde eyeliner kalıcı makyaj tercih edilebilir.

     Güzelliginize Kalıcı Bir Dokunus!

Eyeliner kalıcı makyaj uygulaması, doğal konturları yoğunlaştırmak, tamamlamak veya yerine tamamen yeni kontur çizmek amaçlı olarak, kirpiklere, göz kapaklarına yapılabilmektedir.

Kalıcı makyaj uzmanlık gerektiren bir işlemdir. Bu makyajı  güvenle yaptırmak istiyorsanız doğru adres AYDAN BAŞAKCIOĞLU GÜZELLİK SALONU’dur. Kaliteli hizmet anlayışı, dinamik ve güler yüzlü personeliyle size güven veren tek adres.


Eyeliner kalıcı makyaj uygulamasında kullanılan boyalar alerji yapar mı?

Kalıcı makyaj uygulamasında kullandığımız boyalar dünya standartlarında üretilmiş patenli ve birçok alerjik test tahlillerinden geçmiş Amerikan firması olan Evolution tarafından üretilmiş kalıcı makyaj boyalarıdır. Kullandığımız eyeliner  kalıcı makyaj boyaları alerjisi olan kişiler tarafından da kullanıla bilir hale getirilmiş, kimyasal madde içermeyen, doğal pigmentlerden elde edilmiş nötr boyalardır.

Sizi Arayalım

Ücretsiz bilgi almanız için sizi arayalım!