Dudak Kalıcı Makyaj
  • Her sabah makyaj yapmaktan bıktıysanız kendinize ve sevdiklerinize daha fazla vakit ayıramıyorsanız bu uygulama tam size göre! Daha belirgin ve dolgun dudaklar hayal olarak kalmasın!
  • Güzel yapılmış bir dudak dolgusu sizi olduğunuzdan daha genç ve sağlıklı gösterir. Dudak kalıcı makyaj uygulaması dudaklarınızı belirginleştirir, düzensiz dudak hatlarını düzeltir, ruj ve parlatıcının akmasını önler, dolgun ve çekici bir dudak yapısına sahip olmanızı sağlar.

Dudakta bulunan yara izlerini gizleyebilir.

  • Kalıcı Makyaj dudak uygulaması uzmanlık gerektiren bir işlemdir. Bu uygulamayı güvenle yaptırmak istiyorsanız doğru adres Aydan Başakcıoğlu Kalıcı Makyaj Salonu’ dur.

Kalıcı Makyaj dudak uygulaması uzmanlık gerektiren bir işlemdir. Bu uygulamayı güvenle yaptırmak istiyorsanız doğru adres Aydan Başakcıoğlu Kalıcı Makyaj Salonu’ dur. Kaliteli hizmet anlayışı, dinamik ve güler yüzlü personeliyle size güven veren tek adres!


Dudak Kontürü ve Dolgu Uygulaması

Dudak kontürü uygulaması ile dudaklarınıza yeniden şekil verebilir ve ruj akma ya da silinmesi gibi problemlere çözüm bulabilirsiniz. Doğal dudak rengi tonlarından başlayıp, en moda dudak rengi tonlarına kadar uzanan geniş bir yelpaze içinden kendinize en uygun rengi seçmekte özgürsünüz. Dudak konturü ve dolgu uygulamasında renk seçimini takiben öncelikle dudak çizginiz belirgin hale getirilir. Bunu takiben tüm dudağınıza tonlama yapılarak, seçtiğiniz renk tüm dudağınıza uygulanır. Bu sayede sınırları belirgin, daha canlı ve dolgun görünümdeki dudaklara sahip olursunuz. Uygulama tamamlandığında, harika görünümlü dolgun dudaklarınıza kavuştuktan sonra artık ruj kullanmanıza gerek kalmaz. Yataktan kalktığınızda, duştan ya da havuzdan çıktığınızda, yemek yedikten hatta öpüştükten sonra dahi dudaklarınız kusursuz görünümlerini koruyor olacaklar.


Kalıcı makyaj dudak uygulamasında kullanılan boyalar alerji yapar mı?

Kalıcı makyaj uygulamasında kullandığımız boyalar dünya standartlarında üretilmiş patenli ve birçok alerjik test tahlillerinden geçmiş Amerikan firması olan Evolution firması tarafından üretilmiş kalıcı makyaj boyalarıdır. Dudakta kullanılan kalıcı makyaj boyaları alerjisi olan kişiler tarafından da kullanılabilir hale getirilmiş, kimyasal içermeyen doğal pigmentlerden elde edilmiş nötr boyalardır. Profesyonel kalıcı makyaj dudak (permanent makeup lips), dudak kontürü ve kalıcı dudak makyajı uygulamalarımız hakkında daha detaylı bilgi almak ve uygulama örneklerimizi yakından görmek için sizleri de salonumuzda görmekten mutluluk duyarız.

Sizi Arayalım

Ücretsiz bilgi almanız için sizi arayalım!