Diğer Hizmetlerimiz

Kalıcı Makyaj alanında sadece kalıcı makyaj uygulamaları değil, aynı zamanda kalıcı makyaj eğitimi, kalıcı makyaj malzeme ithalatı ve satışı, fuar organizasyon katılımları ve diğer birçok alanda faaliyet göstermekteyiz.

Neden bizi seçmelisiniz…

Kalıcı Makyaj uygulamalarının tamamı, 17 yıllık tecrübeyle konusunda uzman kalıcı makyaj sanatçısı Aydan Başakcıoğlu tarafından yapılmaktadır. Uygulama öncesi, uygulama esnasında ve uygulama sonrası kalıcı makyaj ile ilgili aklınıza takılan tüm soruları sorarak kafanızdaki soru işaretlerinin tamamına  cevap bulabileceğiniz, Müşteri memn..

Sıkça Sorulan Sorular

Kalıcılık Süresi Nedir? 1 ile 5 yıl arasıdır, ancak bu süre kişinin cilt yapısına yaşına yaşadığı çevreye göre değişkenlik gösterir. Komplikasyon Olasılığı Var mı? Kalıcı makyajda steril şartlarda ve bilinçli bir şekilde yapıldığı takdirde riskleri minimal olan bir uygulamadır. Ancak Alerjik reaksiyon eğilimi olan ciltlere önce test yapılm..

Kalıcı Makyaj Kıl Tekniği

Kalıcı Makyaj Kıl Tekniği

Kaş tasarımı çizildikten sonra sanki kaş kılı varmış gibi bir hava vermek için incecik kıl şekilleri çizilmesidir.  Kaş yapısına uyumlu, kıl şeklinde pigmentasyondur. Kıl tekniği ile ana kaş rengi kopyalanarak boşluk ve seyrek olan kısımlar, kıl tekniği ile yoğunlaştırılır. Böylece kaşların muntazam bir görün alması  sağlanır. Düşük ol..

Ücretsiz bilgi almanız için sizi arayalım!